Poduszka-sówka i kocyk, czyli cudowności od Owl on cotton

11:54 Gosia Komentarzy: 3

kocyk i poduszka Minky

Sówka i minky - duet, na którego punkcie jakiś czas temu oszalały dzieci. No dobra, nie dzieci, a ich matki. Do tej pory dzielnie opierałam się temu szaleństwu, ale chyba i mnie nie ominie. Dlaczego? Bo po otrzymaniu pięknej poduszki-sówki i przemiłego kocyka minky (z sówkami na odwrocie, ma się rozumieć), przepadłam.

Nie tylko mnie zachwyciły. Kiedy Lenka otworzyła pudełko, krzyknęła: "kocyk! podusia!" i po rozpakowaniu położyła się na owej podusi, przykryła sobie głowę kocykiem i zawołała: "akuku!".

Kocyk jest idealny nie tylko dla dwulatka, ale również starszego dziecka, bo ma wymiary 100x135 cm. Dostępne są też oczywiście inne wzory i inne wymiary: od 50x75 cm do 110x160 cm. Jest mięciutki i ciepły, aż miło się nim otulić. Poduszka natomiast ma wymiary 30x30 cm. I jest przesympatyczna. O ile tak można powiedzieć o poduszce, no ale sami popatrzcie na zdjęcie - sympatyczna, prawda?

Owl on cotton ma do zaoferowania jednak znacznie więcej. Są poduszki-motylki, czapki, kominy i apaszki, zawieszki do smoczków, komplety do wózka, ochraniacze do łóżeczka, beciki... Wszystko oczywiście prosto z Polski i szyte ręcznie.

Zresztą, sami zobaczcie: Owl on cotton

Skusiłam was? Na hasło: matkaporazpierwszy otrzymacie rabat 10%! (kontaktujcie się przez FB)
3 komentarze:

  1. Taką sowę chętnie bym sama przygarnęła :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Super sowa :) chyba skuszę się na takie cudowności dla naszego drugiego bąbelka :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Sowy były motywem przewodnim w pierwszej wersji naszego dziecięcego pokoju. Teraz wprawdzie zrobiliśmy remont i postawiliśmy na gwiazdki, ale do sów nadal mamy wielki sentyment. A cała oferta sklepu - rewelacja !

    OdpowiedzUsuń