Prezent dla babci i dziadka: kalendarz z Lenką

09:38 Gosia Komentarzy: 6


Wprawdzie Lenka jest jeszcze za mała, żeby własnoręcznie wykonać prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka, ale kto powiedział, że nie możemy tego zrobić w jej imieniu? Nie zastanawiałam się długo, co podarować, bo od początku miałam ochotę zamówić kalendarz ze zdjęciami Lenki.

Zdecydowałam się na ofertę Rossmanna. Kalendarz wykonać można on-line, za pośrednictwem strony: www.fotouslugi.pl. Wystarczy wgrać wybrane zdjęcia i popuścić wodze fantazji, bo wybór wzorów kalendarza i szablonów, według których układać można fotografie na poszczególnych stronach, jest naprawdę ogromny. Kalendarz dostępny jest w różnych formatach i od tego uzależniona jest jego cena. Po kilku dniach od dokonania zamówienia gotowy prezent można odebrać w wybranym sklepie Rossmann.

Polecam, bo chyba nie ma dziadków, którzy nie ucieszyliby się z takiego prezentu.

6 komentarzy:

 1. My też na fotokalendarz się zdecydowaliśmy, fajna sprawa i pamiątka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. My też zrobiliśmy takie kalendarze :) Właśnie odebrałam z empiku!

  OdpowiedzUsuń
 3. My dla dziadków "zrobiliśmy" kubki ze zdjęciami córci. W przyszłym roku będą kalendarze :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Też daliśmy dziadkom taki kalendarz, ale stwierdziliśmy, że to za mało i jeszcze skusiliśmy się na porcelanową filiżankę, którą tu znaleźliśmy w promocji http://namoimstole.pl/promocje Porcelana tania nie jest, ale była okazja, więc żal nie brać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Faktycznie bardzo ciekawie napisane. Czekam na więcej.

  OdpowiedzUsuń