Wyniki konkursu "9 miesięcy inspiracji"

11:14 Gosia Komentarzy: 6

To niesamowite, jak inspirująca może być ciąża. Okazuje się, że te dziewięć miesięcy niekoniecznie musi upłynąć na bezczynnym oczekiwaniu na maluszka, ale na rozwijaniu nowych lub starych, ale zaniedbanych, pasji. Wszystkie historie, którymi się z nami podzieliłyście, są jedyne w swoim rodzaju. Motywujące, nieraz wzruszające i - powtórzę po raz kolejny słowo-klucz - niezwykle inspirujące. Dlatego wybór nie był łatwy, ale udało nam się wyłonić opowieści, które zaciekawiły nas najbardziej.

1. miejsce - Karolina Szostak
Za dowód na to, że ciąża nie tylko pozwala odnaleźć nowe pasje, ale również docenić te, które wcześniej były nieco zaniedbane lub zapomniane. To właśnie ciąża nieraz pomaga nam uświadomić sobie, co w życiu jest najważniejsze i co sprawia nam największą radość.


2. miejsce - Bella KW
Za pokazanie, że nawet gdy ciąża wymaga leżenia, można poświęcić ten czas na tworzenie czegoś niezwykłego. Również za potwierdzenie starej prawdy, że to właśnie pozornie zwykłe, codzienne chwile są cegiełkami, które budują szczęście - i warto je utrwalać.


3. miejsce - Anna Chrząścik
Podobnie jak w przypadku Belli KW - za pokazanie wszystkim "leżakującym" przyszłym mamom, że spędzanie czasu w łóżku nie musi być równoznaczne z nudą i monotonią. Można wtedy stworzyć coś, co stanie się unikalnym podarunkiem dla najbliższych. Wszystkim zwyciężczyniom serdecznie gratuluję! Aby odebrać nagrody, proszę skontaktować się z p. Agnieszką Linke (agnieszka.linke@dobocom.pl). Na wiadomość czekamy do 11 kwietnia, do godz. 20.00!

Od siebie pragnę dodać, że ogromnie cieszy mnie fakt, że wiele wypowiedzi konkursowych dotyczyło właśnie rękodzieła. Jeśli tylko chciałybyście się podzielić z innymi swoimi pracami, zachęcam do podsyłania zdjęć do mnie (matkaporazpierwszy@gmail.com). Chętnie zamieszczę je na blogu.

G.

6 komentarzy:

 1. Gratulacje dziewczyny :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Kurka, przegapiłem deadline! Dziewczynom oczywiście gratuluję, a od siebie pozakonkursowo dodam, że moją największą ciążową inspiracją okazał się być blog i jego pisanie, ale też generalne blogosfera i poczucie bycia częścią jakiejś jednak nowej małej społeczności. Buźka!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje ;)

  Pozdrawiam i zapraszam do siebie ;)

  OdpowiedzUsuń